Lymfatické masáže Praha

Lymfodrenáž - Lymfatická masáž Praha

 

 

Co je Lymfa?

Lymfatický systém je složen z cév a lymfatických uzlin a zajišťuje cirkulaci tělesné vody, tukových a imunitních buněk. Lidský organismus je ze 70% tvořen právě vodou.

Lymfa je tedy tělesná tekutina, ve které kolují tukové a imunitní buňky.

 

Lymfatická soustava (mízní soustava)

je jednosměrná soustava lidského těla, která vede splodiny metabolismu látkové přeměny z mezibuněčných prostor do krve. Vše je vedeno lymfatickými (mízními) cévami.

Doba ve které žijeme přispívá k neustálému tlaku na náš psychický i fyzický výkon. Lidé se přetěžují jak v práci, tak i mimo ni. Všechno se snažíme dělat na maximum a maximum z toho vytěžit. Mnohdy se nám to i podaří, ale ten kdo nese následky, je naše tělo.

 

Lymfatický systém zajišťuje:

Lymfatická soustava je velice důležitá součást lidského těla a velice často opomíjena.

Pokud lymfatický oběh stagnuje, objeví se:

 

 

Jak léčíme stagnaci lymfy?

 

Manuální lymfodrenáž

je vhodná především k léčbě ucpaných mízních (lymfatických) uzlin a k nastartování funkce lymfatického systému.Jde o soustavu speciálních hmatů o určitém tlaku, které odvádí z tkání zmnožený tkáňový mok a navrací jej do krevního řečiště. Tím pomáhá odstraňovat lymfatický otok. Trvání manuální lymfodrenáže je v průměru 1,5 - 2 hodiny dle masírované plochy.Delší časový interval nedoporučujeme, nezvyšuje se efektivnost, ale spíše únava klienta z provedeného zákroku.

 

 

Přístrojová lymfodrenáž

je vhodná jako doplněk manuální lymfodrenáže, nebo jako prevence svalové únavy po sportovní zátěži. Lymfatický systém ale musí být zdravý, nesmí být ucpané mízní ulziny. Přístrojová lymfodrenážní terapie potom není efektivní.

 

 Průběh terapie - lymfatické masáže Praha:

 

Cena 1,5 hod : 1500,-kč

Rezervace: info@rehazone.cz

Rezervační systém:

http://rehazone.inrs.cz/#url=Jyc%3D_0.9666731451795134&fnc=NewCalendar

 

Rehazone s.r.o.
Obchodní náměstí 2
Praha 12, 14300

IČ: 06355790
Čú: 183414002/5500

info@rehazone.cz
+420 736 169 169

Jednatel:
Mgr. Helena Krumlová
IČ: 75836742