Masáže

Zdravotní masáže

 

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

 

Existuje přes 100 různých druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů. Jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. Je to díky svébytnosti masérů, kteří se postupem své praxe vyvíjejí, studují různé masážní techniky, či terapeutické metody, jejichž pochopení vnáší osobitost do pojetí masáže masérem.

 

V rehabilitačním centru Rehazone Vám nabízíme zdravotní i relaxační masáže, které Vám nabídnou vše, co vaše tělo potřebuje.

 

Masáže, na které se zaměřujeme jsou převážně terapeutické - zdravotní. Léčí vaše tělo po fyzické i psychické stránce. Těžíme z našich několikaletých zkušeností. Kombinujeme přání klientů a detailní vyšetření jejich obtíží, se kterými přicházejí. Na přání klienta provádíme i relaxační masáže.

 

Naši klienti nás často hledají a nacházejí jako: zdravotní masáže Praha 4, zdravotní masáže Praha 12, relaxační masáže Praha 4, relaxační masáže Praha 12.

 

Dle charakteru techniky rozdělujeme masáže na:

 

  1. Povrchové masáže

 

Zasahují povrchové tkáně kůži podkožní fascie a v ní uloženou lyfatickou tkáň

 

Uvolnění stresu a psychického napětí. K relaxaci lze využít teplé lávové kameny nebo éterické oleje, příjemná relaxační hudba pomůže navodit příjemnou atmosféru.

 

Velice důležitá masáž v dnešní době. Zasahuje imunitní systém a systém buněčného metabolismu. Pomáhá regenerovat tkáně a orgány. Zbavuje tělo stresu a škodlivin. Pomáhá navrátit imunitní systém do normy.

 

 2.  Hloubkové masáže

 

Zasahují hluboké fascie, svaly, akupresurní body, hluboko uložené tkáně.

 

Hloubková masáž hlubokých vazivových a svalových truktur. Používá se převážně na svalovou a vazivovou tkáň podél páteře. Postupujeme od pánve a křížové kosti až po krční páteř. Zbavuje tělo pocitu svalového napětí a vazivového zrácení.

 

Vazivovou masáž využíváme jako formu terapie u chronických změn na vazivu a šlachách. Speciálně se jedná o typické bolestivé syndromy.

U všech onemocnění, kde problém není ve svalu, ale ve vazivovém obalu svalu, nebo v úponové šlaše.

 

Komplexní masáž, která kombinuje techniky dle aktuálních potíží klienta. Důležité je předchozí vyšetření a stanovení druhu masážní terapie.

 

Cena: 1hod/ 1200,- kč

 

Rezervace: 

http://rehazone.inrs.cz

 

Máte nějaké otázky?  Chcete se objednat na terapii? 

email: info@rehazone.cz

volejte: 736169169

Rehazone s.r.o.
Obchodní náměstí 2
Praha 12, 14300

IČ: 06355790
Čú: 183414002/5500

info@rehazone.cz
+420 736 169 169

Jednatel:
Mgr. Helena Krumlová
IČ: 75836742