Zdravé cvičení

Zdravotní trénink

  • Jedná se o soubor cvičení zaměřené na korekci svalové dysbalance vzniklé vadným držením těla. Cvičíme zdravě na podkladě vývojové kineziologie (DNS metoda), jógy a SM systému.
  • Využíváme pomůcky na jogu (pásky a bločky), pilates válce, Bosu, lana na SM systém.
  • Hodina je rozvržená tak, abychom tělo zahřáli, protáhli a posílily v různých pozicích a s různými pomůckami.
  • Cvičení je pestré a svižné, bude Vás bavit a přitom budete cvičit zdravě.

 

Lekci vede fyzioterapeut Mgr.Helena Krumlová

 

rezervovat lekci

 

Kompenzace s prvky Jógy 

  • Tato zdravotní lekce je zaměřena na korekci svalové dysbalance vzniklé pracovním, nebo sportovním přetížením. 
  • Trenérka využívá Jógové pozice a pomůcky ( pásky, bločky, bolstry) elastiské gumy, válce na pilates
  • Přijďte si zdravě zacvičit a příjemně se protáhnout a na závěr zarelaxovat 

 

rozervovat lekci

TRX for Yoga 

pokud máte rádi jógu nebo TRX a jste otevřeni novým věcem zkuste TRX for Yoga. Nezažijete pestřejší hodinu!!! Cviky jsou náročné, ale i zábavné.Cviky, které znáte z klasické Jógy, si upravíte díky TRX, kdy při některých pozicích vám TRX pomůže a při jiných vám naopak pozici ztíží o kousek více. Poznáte další modifikace pro všechny svalové partie. Důraz je kladen hlavně na mobilitu, stabilitu a sílu. 

Fyziojoga

Lekce která propojuje fyzioterapii a jógové pozice. Jádro tohoto cvičení se opírá o znalosti vývojové kineziologie a tyto principy přenáší do Jógových pozic. 

Cílem je, aby jste si při provádění jógových asán neublížili a byly zdravé pro vaše tělo. Důraz je kladen na opěrné body a střed těla "core" 

rezervovat lekci

 

TRX 

Total-Body Resistance Exercise = Cvičení pro zatížení celého těla. Jedná se o závěsné cvičení, které rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním životě se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

Lekce vedou trenérky: Monika Seidlová, Gita Phamová 

 

rezervovat lekci

Bosu 

Cvičení na bosu rozvíjí balanční a stabilizační schopnosti těla. Díky měkkému gumovému povrchu jsou stimulovány proprioceptory. Proprioceptory přijímají signály z pohybového aparátu – ze svalů, šlach, z kloubních pouzder, z facií a periostu. Tyto signály pak slouží jako bezprostřední informace při řízení pohybu. Kvalitní propriocepce zajistí tělu ochranu před nečekaným zraněním, opotřebením kloubních chrupavek a vazů.

Lekce vede fyzioterapeutka Helena Krumlová a trenérka Monika Seidlová

 

rezervovat lekci

 

TRX - Funkční intervalový trénink

Jedná o se o trénink se zaměřením na komplexní procvičení celého těla vlastní vahou i s pomůckami. V časových intervalech se střídá doba cvičení a doba odpočinku. Setkáte se s různými druhy cviků během jednoho tréninku - od dynamických, přes statické, silové, balanční, protahovací a cviky, které jsou zaměřeny na více svalových skupin najednou. Funkční intervalový trénink je vhodný pro všechny, kteří si chtějí zlepšit fyzičku, sílu a svalovou vytrvalost, zpevnit postavu, zmírnit svalové dysbalance, nebo si jen třeba máknout po náročném dni v práci.

Lekci vede kondiční trenérka Monika Seidlová

 

rezervovat lekci

 

Často hledáte: TRX Praha 12, Pilates Praha 12, kruhový trénink Praha 12, jóga Praha 12

 

Máte nějaké otázky?  Chcete se objednat na terapii? 

email: info@rehazone.cz

volejte: 736169169

 

Rehazone s.r.o.
Obchodní náměstí 2
Praha 12, 14300

IČ: 06355790
Čú: 183414002/5500

info@rehazone.cz
+420 736 169 169

Jednatel:
Mgr. Helena Krumlová
IČ: 75836742