Reference

Mgr. Vlastimil Vávra

hlavní trenér družstva A,B juniorské biatlonové reprezentace

“Helena Krumlová s námi spolupracovala jako fyzioterapeutka české biatlonové reprezentace juniorů v letech 2000-2014. Byla naše posila v týmu jak v přípravných soustředěních, tak na evropských šampionátech. Konkrétně se jednalo o tyto akce: 2011 Mistrovství Evropy v Ridnaun-Ridanna/ Itálie 2012 Mistrovství Evropy v Osrblie/ Slovensko 2013 Mistrovství Evropy v Raubichi/ Bělorusko 2014 Mistrovství Evropy v Novém Městě na Moravě Za její pomoc se sportovci děkuji a všem ostatním doporučuji.”

Aleš Holubec

kapitán národního volejbalového týmu mužů

 

“Helena Krumlová byla naše posila v týmu volejbalové reprezentace v sezóně 2015 a doprovázela nás na soustředěních a nejdůležitějších reprezentačních akcích. Od hráčů v reprezenačním družstvu se očekává maximální výkon. Ten ale obnáší častá zranění (natažené/natržené svaly, distrze kloubů, bolesti ramen, bolesti zad). Tam, kde už pravidelná masáž našeho maséra nestačila, nastoupila práce Heleny. Díky aplikaci nejmodernějších metod, jako např. Rázová vlna, Vysokovýkonný laser a ultrazvuk, se jí podařilo v krátkém čase vyléčit mnohdy velmi nepříjemná zranění a postarala se o to, že jsme do zápasu vstupovali zdraví a fit. Za její péči jménem celého volejbalového týmu děkuji a všem ostatním doporučuji!!!!”

Sofie Kinclová (16 let)

rychlostní kanoistika, studentka gymnázia

Dlouhodobě jsem se potýkala s bolestí obou ramenních kloubů. Po opakovaných návštěvách sportovního lékaře jsem zkoušela problém řešit různým cvičením. Po další náročné sportovní sezóně 2015 jsem objevila fyzioterapeutku Helenu Krumlovou a ta zjistila, že se má ramena nevyvíjejí optimálně a dochází k nerovnoměrnému zatěžování kloubů. Zahájily jsme intenzivní terapii a pro mě překvapivě, se téměř ihned dostavily výsledky. Stále navštěvuji odbornou terapii, ale většinu cviků již zvládnu sama a tak je mohu zařadit do svého tréninku. Moje svalové partie se vyrovnaly a to mi dovolilo zvládnout celou přípravnou sezónu v plném rozsahu a v sezóně 2016 jsem byla odměněna skvělými výsledky – dvěma medailemi z Olympijských nadějí (Zlato a stříbro) v Szegedu a zlatem na ME Juniorů do 18ti let v Plovdivu. Díky mým dobrým zkušennostem se trenér dohodl na dlouhodobé spolupráci naší tréninkové skupiny a zatím se daří předcházet obdobným problémům u ostatních sportovců a řešit vznikající obtíže včas.

Karel Janeček

Matematik, vizionář a společenský reformátor, autor Demokracie 21

“Při tréninku gymnastiky jsem si silně namohl achilovku a můj trenér mě doporučil k Heleně Krumlové do Rehazone. S jejím přístupem i terapií jsem byl velmi spokojen. Za její profesionální péči děkuji a všem ostatním vřele doporučuji.”

Ondřej Moravec

Olympijský medailista - Soči 2014
  • 2. a 3. místo Olympijské hry v Soči 2014 -individuální závod
  • 3. místo Olympijské hry v Soči 2014 - závod smíšených štafet
  • 1.místo SP Biatlonu - závod s hromadným startem, Oslo-Holmenkolen/Nor 12/13
  • 1 místo mix štafeta SP - Östersund 13/14
  • 3.místo MS Biatlonu - mix štafeta, Nové Město na Moravě 2013
  • 4.místo - individuální závod, Nové Město na Moravě 2013
  • 4.místo závod s hromadným startem, Nové Město na Moravě 2013

 

“Jako fyzioterapeutku a bývalou biatlonistku jsme si Helču vytáhli na soustředění na Dachtein. Bylo to na podzim 2012 .Konkrétně já jsem měl už delší dobu problém s achillovou šlachou, asi po týdenní intenzivní práci se to téměř úplně vytratilo "šikovné ručičky". Navíc jsme používali i laser, který jsem po konzultaci s Helčou aplikoval i dál. Takže zvolená dávka i četnost užívání se osvědčila. Za sebe jsem byl moc spokojený s prací i přístupem. “

Petr Šindelář

reprezentant ČR v Alpine snowboardingu, účastník zimních olympijských her ve Vancouveru (2010)

Jediný, v čem nejsem příliš důsledný v přípravě na sezónu je strečink a kompenzační cvičení. Trpí tím hlavně mý záda a hned na to trpím já. Telefon na Helču mám uloženej v compu, to pro případ, že při tréninku rozbiju mobil. Pak jí volám z druhý strany zeměkoule, ať se chystá, že jsem na cestě a potřebuju ty záda zprovoznit do druhýho dne. Nevím, jak to dělá, ale vždycky mě dá dohromady. Po hodině vydatné masáže se můžu znovu pohnout! Jo! říkám, díky!

 

Jasně, druhý den to ještě cítím, ale můžu se hýbat, můžu pokračovat v tréninku, můžu jezdit!

 

Takže Helčo! Jo! Díky za Tvý ruce a umění dát mě vždycky a rychle do kupy!

 

Snowboarding Forever!

Kateřina Krásová

 21.let, v současné době patří mezi 5 nejlepších golfových hráček v České Republice
  • mistrině republiky do 18.ti let r. 2009
  • vícemistrině republiky žen pro rok 2010
  • Od září 2014 pobývá ve Spojených státech, kde v Miami studuje první ročník Florida International University. 

 

“Od svých 14 let jsem v české golfové reprezentaci a pravidelně se účastním evropských a mezinárodních turnajů. Svou golfovou karieru jsem začala v 10 letech a později jsem omezila své ostatní aktivity, abych se mohla naplno věnovat golfu. Od narození mám nevyvinutý levý sval v rameni, kterého si rodiče začali  všímat, když mi bylo 5 let. Od té doby jsme navštívili spousty lékařů, fyzioterapeutů a každý měl jiný názor na to, jestli hrát golf. Spousta z nich mi chtěla golf zakázat. Ve svých 14 letech jsem se dostala k fyzioterapeutce Heleně Krumlové a soustavně pracujeme na tom, aby se můj stav nezhoršoval a naopak zlepšoval. V průběhu sezony se zaměřujeme i na partie, které při golfu nejvíce namáhám. Terapie s Helenou mi hodně pomáhájí a díky nim se můžu naplno věnovat své golfové kariéře a věřím, že naše spolupráce bude i nadále fajn.”

 

 

PhDr Renata Drahozalová

 

Na léčbu rázovou vlnou k Mgr Heleně Krumlové jsem se dostala díky doporučení známého, který je lékař a přednosta rehabilitační kliniky. Po intenzivním golfovém trénování mě začal trápit golfový loket, asi rok jsem chodila na "tejpování", ale to již v chronickém stavu nepomáhalo. Po cca deseti intervencích rázovou vlnou se loket výrazně zlepšil resp vyléčil a přestal bolet. V kombinaci s kondičním posilováním jsem se obtíží téměř zbavila, pouze občas zajdu preventivně  k Mgr Krumlové na ultrazvuk. Jen lituji, že jsem nešla na rázovou vlnu dřív, než se bolest  stala chronickou. Rázovou vlnu v rehabilitačním zařízení Mgr Krumlové mohou vřele doporučit!!!

Mockrát děkuji

 

Luboš Zeman

bývalý házenkář a reprezentační trenér

 

Dlouhodobě jsem se trápil s bolestí paty (patní ostruha, resp. Haglundova pata) a pomoc s tímto problémem nebyla řešitelná normální terapií. Na toto doporučení jsem zkusil zajít za slečnou Krumlovou do Rehazone na rázovou vlnu. Nic jsem o této terapii nevěděl a byl jsem opravdu velmi mile překvapen. Vstřícnost, přístup a erudice slečny magistry byly na špičkové a profesionální úrovni. Rázová vlna mi výrazně pomohla od bolestí paty. Před aplikací rázové vlny jsem chvílemi měl problém i s normální chůzí. Po léčbě u Mgr. Krumlové rázovou vlnou, následné laserové doléčení, aplikované masáže vč. lávových kamenů a speciálních mastí mohu konstatovat ohromné, až neočekávané zlepšení. Musím za léčbu jen a jen poděkovat a zároveň i zodpovědně Mgr. Helenu Krumlovou doporučit pro léčbu problémů s pohybovým aparátem. Ještě jednou děkuji. 

 

Já - Jirka M. ročník 1967 zdravý a bez jakýkoli potíží do roku 1991 kdy po epidurální anestezii při operaci apendixu mi byla poškozena cévní malformace v oblasti bederní páteře a krevní sraženinou poškozená mícha. Od té doby s diagnózou paraparéza dolních končetin.

Po uplynutí několika let a při navrácení do normálního běhu života, se začalo moje tělo hlásit k údržbě. Tzn. začít s rehabilitací, protože postižení DK a držení těla si vybralo svoji daň v projevech skoro nesnesitelných bolestí a posunu obratlů.

Při obcházení rehabilitačních a neurologických oddělení nemocnic jak ÚVN, Motol (přímo na oddělení Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D.) jsem dostal doporučení na přednostu rehabilitační kliniky nemocnice Královské Vinohrady ( as.MUDr. Jan Vacek) kde po jeho vyšetření jsem byl seznámen s Mgr. Helenou Krumlovou.

S ní a s jejími metodami, jsem pomalými kroky začal s rehabilitací spojenou s kondičním tréninkem. Situace se zlepšila. V současné době k ní pravidelně docházím již druhým rokem a bolesti téměř ustaly. Nejen, že mě naučila jak se hýbat, ale i zajistila v rámci rehabilitace i kondiční trénink, který mi byl ve zprávě od Mudr. Vacka předepsán.

Její rehabilitace spočívá nejen rehabilitačním cvičení, ale také ve cvičení kondičním, které mě baví, pomáhá mi a je nezbytné snad pro každého. S jejím laskavým přístupem a pochopením nemůžu jinak než ji doporučovat !!

 

Marcela Švarcová

 

K paní magistře Krumlové jsem začala chodit kvůli otokům nohou na konci léta. Již během první rehabilitace mi paní magistra velmi pomohla a otoky ustoupily. Následně jsme začaly řešit další problémy, které mne trápí od narození, což je vrozená vada kyčelních kloubů a vbočené palce. K těmto vadám se ještě vloni přidal výhřez dvou bederních plotýnek a následné zúžení míšního kanálku. Rehabilitace se skládala z masáží, rehabilitačních cvičení a terapie rázovou vlnou. Paní magistra mi vysvětlila a ukázala jak s těmito deformitami pracovat a doporučila mi cviky, které podpořily účinnost masáží a terapie. Masáže byly důkladné a cílené, vždy jsem se po nich cítila mnohem lépe a postupně se zlepšovalo postavení celého těla.

 

Přístup paní magistry je velice vstřícný, profesionální a přátelský. Ke každému pacientovi přistupuje individuálně podle jeho aktuálních potřeb. Jsem ji velmi vděčná, protože již po třech měsících terapií se cítím mnohem lépe, zmizely otoky nohou, zlepšila se mobilita kyčlí, ustoupila bolest bederní oblasti a výrazně se zlepšilo postavení vbočených palců na nohách.

 

Mnohokrát paní magistře děkuji a vřele ji doporučuji.

 

A pokud ještě hledáte svého fyzioterapeuta, tak jste ho právě našli.

 

 

Milan Musil

 

Již více než 10 let jsem měl problémy s levým kolenem. I v klidové poloze vypadalo jako „bakule“, nemohl jsem ho propnout a po zatížení mi vždy ještě oteklo a bolelo. Téměř každou noc jsem si ho obvazoval proti bolesti a proti ranní (a později i celodenní) ztuhlosti. Stále více a více jsem nohu tahal za sebou a byl jsem již smířen s tím, že je to nevratný proces. Vyzkoušel jsem různé léčebné metody. Bez úspěchu.

 

Od mého kamaráda jsem letos dostal doporučení na Mgr.Krumlovou.  Již po několika schůzkách se „koleno - bakule „  začalo měnit v koleno „normálního“   tvaru a začalo se mi dařit ho i trochu propínat. Po několika dalších sezeních „bakule“  zmizela,  koleno má přirozený tvar, noha netuhne a skoro ji  i  zcela propnu. Koleno již neotéká a ani po zatížení nemám prakticky žádné bolesti. Slečnu Krumlovou tedy mohu každému jednoznačně doporučit a chci jí touto cestou ještě jednou poděkovat za  pro mě osobně „velký zázrak“.

 

„Děkuji“,  Milan Musil

 

Blanka Šimánková, 36 let

 

Ke slečně Krumlové jsem se dostala kvůli problému s ramenem. Pomocí laseru, ultrazvuku, rázové vlny a fyzioterapie jsem se po několika návštěvách bolesti zbavila a rameno mě již nebolí. Chodit jsem nepřestala, fyzioterapii jsem vyměnila za zdravotní cvičení SM-Systém a také za přístrojovou lymfodrenáž.

Služby slečny Krumlové využívám nejen já, ale i zbytek mé rodiny. Když viděli, jak rychle jsem byla opět fit, tak neváhali a využívají jejích služeb stejně jako já.

Blanka Šimánková, 36 let

 

Šmákalová Dana

 

Dříve jsem aktivně sportovala v oblasti vodních sportů a turistiky, kde byly značně namáhány všechny moje svaly, klouby a zejména partie dolních končetin. V nedávné době jsem začala navštěvovat Vaši fyzioterapii za účelem případné léčby bolestivých spodních částí obou nohou. Po několikeré návštěvě u Vás byly mnou zaznamenány velmi  pozitivní výsledky, a tím bych Vám chtěla poděkovat za  Vaši snahu a zároveň za Váš zájem o odstranění mojich zdravotních potíží. Rovněž jsem velmi spokojena i za Vaše rady v oblasti dalšího cvičení. Mnohokrát Vám děkuji, že jsem se Vaším přičiněním mohla navrátit  zpět k následné sportovní činnosti.

 

Děkuji.

 

Alžběta Sirovátková

 

Paní magistru mi doporučila přítelkyně mé dcery, která si ji nemohla vynachválit, protože ji zbavila všech obtíží. Již při první návštěvě jsem věděla, že jsem na správném místě. Velmi na mě zapůsobil její osobní přístup a její odborné znalosti. Další průběh rehabilitace prvotní přesvědčení jenom potvrdil. Mé obtíže se zmenšují a optimismus, že dojde k dalšímu zlepšování, se zvyšuje. Mohu paní magistru vřele doporučit.

 

Máte nějaké otázky?  Chcete se objednat na terapii? 

email: info@rehazone.cz

volejte: 736169169

Rehazone s.r.o.
Obchodní náměstí 2
Praha 12, 14300

IČ: 06355790
Čú: 183414002/5500

info@rehazone.cz
+420 736 169 169

Jednatel:
Mgr. Helena Krumlová
IČ: 75836742