Mgr. Helena Krumlová

Mgr. Helena Krumlová

Fyzioterapeutka/ zakladatelka centra Rehazone/ Jednatelka Rehazone s.r.o.

 

 

Moje filosofie

 

Můj život stěžejně ovlivnil tvrdý biatlonový trénink a po té studium fyzioterapie. Vím, co znamená radost z pohybu, co je to dřina, co znamená bolest. Vím, jak se cítí člověk, který se nemůže věnovat sportu, který ho baví a naplňuje. Studium fyzioterapie naplnilo můj život a určilo můj směr. Snažím se lidem pomoci jak fyzioterapeutickými technikami, nejkvalitnější přístrojovou technikou, tak cílenou pohybovou průpravou.

 

Většina bolestí jak akutního tak chronického charakteru pramení z nedostatku kondičních a silových schopností. Lidé buď nemají kondici pro běžný život a nebo sport, který se rozhodnou provozovat.

 

Pro kvalitní pohyb je důležitá kvalitní propriocepce, vnímání pohybu v kloubu (kinestézie – pohybocit), tak vnímání pozice kloubu (statestézie – polohocit).

Proprioceptivní schopnosti se zdokonalují zráním centrální nerovové soustavy a kvalitním procítěným pohybem.

Je lepší začít cvičením, kde se klade důraz na držení těla a procítění pohybu. Nejprve je důležité vytvořit si v mozku kvalitní pohybový program. Pak dále postupovat k technikám silovým statickým a silově vytrvalostním.

Pro každého se snažím najít typ cvičení, které zvládne a společně se dokážeme posouvat dál.

 

 

Odbornost

 

Odborné kurzy:

 

Nabízím: 

Individuální hodiny terapie: Vstupní rozbor, fyzioterapeutická masáž , manuální terapie, přístrojová terapie (Rázová vlna, Tecar, Vysokovýkonný laser )

Individuální lekce: propojení technik fyzioterapie, jógy, pilates s technikami fitness tréninku, cíle stanovíme dle vstupního kineziologického vyšetření a přání klienta

Skupinové lekce: Funkční zdravotní trénink - TRX, Bosu, Pilates válce, SM systém,

 

Kontakt:

tel: 736 169 169

email: krumlova@rehazone.cz

Rehazone s.r.o.
Obchodní náměstí 2
Praha 12, 14300

IČ: 06355790
Čú: 183414002/5500

info@rehazone.cz
+420 736 169 169

Jednatel:
Mgr. Helena Krumlová
IČ: 75836742